Radziejów - busy do Niemiec z adresu na adres

RafTrans busy do Niemiec

Oferujemy przejazdy busami na trasie Radziejów - Niemcy oraz Niemcy - Radziejów. Od drzwi do drzwi, z adresu na adres.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: RafTrans tel. (+48) 790 503 124.

Wyjazdy z POLSKI: niedziela. środa.
Wyjazdy z NIEMIEC: poniedziałek, czwartek.

Radziejów (województwo kujawsko-pomorskie) - obsługujemy również okoliczne miejscowości: Franciszkanka, Góry, Kolonia, Nowe Osiedle, Saletra, Szybka, Chełmiczki, Kontrewers, Płowce Pierwsze, Rokitki, Łany Wybranieckie, Opatowice, Stara Kolonia, Stary Radziejów, Szostka Mała, Bieganowo, Biskupice, Broniewek, Broniewo, Czołowo, Czołówek, Kwilno, Kłonówek, Leonowo, Piołunowo, Plebanka, Pruchnowo, Przemystka, Płowce Drugie, Płowce, Płowki, Skibin, Szostka, Tarnówka, Wąsewo, Zagorzyce.

Radziejów busy do Niemiec oraz z Niemiec.
Na trasie Radziejów - Niemcy oferujemy przewóz osób paczek, korespondencji, rowerów itp.

Posiadamy wszelkie potrzebne certyfikaty i licencje potrzebne do świadczenia usług przewozowych. Ponadto, podczas całego przejazdu nasi klienci są ubezpieczeni od wszelkich zdarzeń losowych.

Posiadamy nowoczesne i komfortowe busy 8-osobowe i autobusy 20-osobowe. Wszystkie nasze busy kursujące na trasach do Niemiec wyposażone są w przyciemniane szyby, regulowane fotele z pasami bezpieczeństwa, dwustrefową klimatyzację oraz telewizory z odtwarzaczami DVD.

Nasze busy utrzymujemy w nienagannym stanie. Busy są regularnie serwisowane i poddawane szczegółowym przeglądom technicznym, a doświadczeni kierowcy dowiozą Państwa do celu bezpiecznie i na czas.

RafTrans realizuje przewóz osób na trasie Radziejów - Niemcy m.in. busami: Renault Trafic, Mercedes Vito, Opel Vivaro, Ford transit Custom, VW Crafter, Hyundai Tucson.


WYNAJEM BUSÓW
Ponadto oferujemy wynajem nowoczesnych busów bez kierowcy lub wraz z kierowcą, który zawiezie odbierze Państwa spod wskazanego adresu i zawiezie w dowolnie wybrane miejsce, zarówno w kraju, jak i w Europie. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, grup zorganizowanych, instytucji oraz firm. Raftrans Chojnice funkcjonuje w branży nieprzerwanie od 2006 roku. Właśnie to wieloletnie doświadczenie jest gwarancją najwyższej jakości usług. Nasi kierowcy to zawodowcy, którzy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje, a przede wszystkim kochają swój zawód. Z nami dojadą Państwo do celu bezpiecznie, na czas i w miłej atmosferze.

Radziejów busy do Niemiec.
Radziejów busy z Niemiec.


Zadzwoń i dowiedz się więcej: RafTrans tel. (+48) 790 503 124.