Bisztynek - busy do Niemiec z adresu na adres

RafTrans busy do Niemiec

Oferujemy przejazdy busami na trasie Bisztynek - Niemcy oraz Niemcy - Bisztynek. Od drzwi do drzwi, z adresu na adres.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: RafTrans tel. (+48) 790 503 124.

Wyjazdy z POLSKI: niedziela. środa.
Wyjazdy z NIEMIEC: poniedziałek, czwartek.

Bisztynek (województwo warmińsko-mazurskie) - obsługujemy również okoliczne miejscowości: Winiec, Bisztynek-Kolonia, Biegonity, Janowiec, Krzewina, Mołdyty, Niski Młyn, Nisko, Pleśnik, Swędrówka, Sątopy-Samulewo, Troksy, Wojkowo, Łabławki, Dąbrowa, Grzęda, Kokoszewo, Księżno, Lądek, Nowa Wieś Reszelska, Paluzy, Pleśno, Prosity, Sułowo, Sątopy, Troszkowo, Unikowo, Warmiany, Wozławki, Łędławki.

Bisztynek busy do Niemiec oraz z Niemiec.
Na trasie Bisztynek - Niemcy oferujemy przewóz osób paczek, korespondencji, rowerów itp.

Posiadamy wszelkie potrzebne certyfikaty i licencje potrzebne do świadczenia usług przewozowych. Ponadto, podczas całego przejazdu nasi klienci są ubezpieczeni od wszelkich zdarzeń losowych.

Posiadamy nowoczesne i komfortowe busy 8-osobowe i autobusy 20-osobowe. Wszystkie nasze busy kursujące na trasach do Niemiec wyposażone są w przyciemniane szyby, regulowane fotele z pasami bezpieczeństwa, dwustrefową klimatyzację oraz telewizory z odtwarzaczami DVD.

Nasze busy utrzymujemy w nienagannym stanie. Busy są regularnie serwisowane i poddawane szczegółowym przeglądom technicznym, a doświadczeni kierowcy dowiozą Państwa do celu bezpiecznie i na czas.

RafTrans realizuje przewóz osób na trasie Bisztynek - Niemcy m.in. busami: Renault Trafic, Mercedes Vito, Opel Vivaro, Ford transit Custom, VW Crafter, Hyundai Tucson.


WYNAJEM BUSÓW
Ponadto oferujemy wynajem nowoczesnych busów bez kierowcy lub wraz z kierowcą, który zawiezie odbierze Państwa spod wskazanego adresu i zawiezie w dowolnie wybrane miejsce, zarówno w kraju, jak i w Europie. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, grup zorganizowanych, instytucji oraz firm. Raftrans Chojnice funkcjonuje w branży nieprzerwanie od 2006 roku. Właśnie to wieloletnie doświadczenie jest gwarancją najwyższej jakości usług. Nasi kierowcy to zawodowcy, którzy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje, a przede wszystkim kochają swój zawód. Z nami dojadą Państwo do celu bezpiecznie, na czas i w miłej atmosferze.

Bisztynek busy do Niemiec.
Bisztynek busy z Niemiec.


Zadzwoń i dowiedz się więcej: RafTrans tel. (+48) 790 503 124.